AIR OPTIX COLORS 2pack

SKU:
Nie ma jeszcze oceny
89,90 zł

Amethyst, Blue, Brilliant Blue, Brown, Gemstone Green, Gray, Green, Honey, Pure Hazel, Sterling Gray, True Sapphire, Turquoise:0

Moc
Kolor

Pierwsze oddychające kolorowe soczewki kontaktowe AIR OPTIX COLORS, to rewolucja w korekcji i kosmetyce jednocześnie. Są to pierwsze silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe, które nie tylko korygują wady wzroku, ale także naturalnie i wyraźnie zmieniają kolor oczu. Miesięczne soczewki kontaktowe kolorowe są bardzo komfortowym i jednocześnie bardzo zdrowym rozwiązaniem, kiedy chcemy zmienić coś w swoim wyglądzie - bardzo wyraźnie i jednocześnie bardzo naturalnie.

ZALETY AIR OPTIX COLORS:

• Komfort - Soczewki Air Optix Colors® gwarantują ten sam komfort od pierwszego do 30 dnia.

• Oddychające - Wysokiej tlenoprzepuszczalność dla białych i zdrowo wyglądających oczu.

• Technologia 3w1 - Tylko soczewki Air Optix Colors® zostały wyprodukowane w technologii 3w1, która łączy kolor z idealnie gładką powierzchnią soczewki oraz wysoką tlenoprzepuszczalnością. 

Możesz wybrać posród dwunastu niesamowitych odcieniach i zmienić się nie do poznania. Niezależnie od tego czy chcesz, aby twoje oczy pokazywały Twój nastrój, czy po prostu chcesz zmienić kolor oczu na specjalną okazję – dzięki AIR OPTIX COLORS możesz wybrać jeden z 12 kolorów nawet jak nie masz wady wzroku.


Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Producent
ALCON
Ilość sztuk w opakowaniu
2
Moc-
-8,00 do -6,00 D (co 0,50 D) -6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna-
8.6
Średnica
14.2
Uwodnienie
33%
Producent.
ALCON
Materiał
Lotrafilcon B
Rodzaj
Dzienne
Marka
AIR OPTIX