AIR OPTIX® plus HydraGlyde for ASTIGMATISM 6-pack

SKU:
Nie ma jeszcze oceny
179,90 zł
Moc
Cylinder

Opis produktu:

Do 7 razy więcej tlenu w porównaniu z tradycyjnymi torycznymi soczewkami hydrożelowymi Wysoka przepuszczalność tlenu, doskonała ostrość widzenia i komfort użytkowania. Dzięki wysokiej przepuszczalności tlenu AIR OPTIX for ASTIGMATISM wspierają ochronę pacjentów z astygmatyzmem przed niedotlenieniem oka, zapewniając bielsze, zdrowo wyglądające oczy. Dzięki opatentowanej technologii modyfikacji powierzchni soczewki maja trwałą, biokompatybilną powierzchnie, dzięki czemu są odporne na osady i doskonale zwilżalne.

Zalety używania soczewek Air Optix for Astigmatism:

  • Doskonała korekcja wzroku dla osób z astygmatyzmem.
  • Przełomowa konstrukcja Precision Balance 8|4 zapewniająca skuteczne dopasowanie, doskonała ostrość widzenia i komfort użytkowania.
  • Bielsze, zdrowiej wyglądające oczy.
  • Miesięczny tryb noszenia.
  • Soczewki kontaktowe nowej generacji - stworzone z materiału silikonowo-hydrożelowego.

Tryb noszenia i pielęgnacja soczewek:

Air Optix for Astigmatism przeznaczone są do noszenia w dzień do 30 dni, lub do przedłużonego noszenia (podczas snu, maksymalnie do 6 nocy). Są idealne dla osób, którym zdarza się zasnąć w soczewkach, ponieważ efektywnie dotleniają rogówkę także podczas snu. Należy jednak pamiętać, aby nie korzystać z tej możliwość więcej niż 6 razy w trakcie okresu noszenia konkretnej pary szkieł. Ten typ soczewek wymaga regularnej pielęgnacji. Każdego wieczoru należy je wyczyścić przy pomocy płynu do soczewek, po czym włożyć do pojemniczka z płynem na minimum kilka godzin.


Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Producent
ALCON
Ilość sztuk w opakowaniu
6
Moc-
-10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Cylinder.
-0,75
-1,25
-1,75
-2,25
Oś.
10° do 180° (co 10°)
Krzywizna-
8.7
Średnica
14.5
Uwodnienie
33%
Producent.
ALCON
Materiał
Lotrafilcon B
Rodzaj
Dzienne i przedłużone do 6 nocy
Marka
AIR OPTIX