AIR OPTIX® plus HydraGlyde MULTIFOCAL 3 szt.

SKU:
Nie ma jeszcze oceny
99,90 zł
do 7 dni roboczych
Moc
Addycja

Miesięczne soczewki kontaktowe AIR OPTIX® plus HydraGlyde® Multifocal zapewniają wyraźne widzenie i niezmienny komfort przez cały dzień, każdego dnia.

Soczewki kontaktowe AIR OPTIX® plus HydraGlyde® Multifocal zapewnią Ci wyraźne widzenia na każdą odległość. Dodatkowo pozwolą Ci się cieszyć wyjątkowym komfortem.

CIESZ SIĘ WYRAŹNYM WIDZENIEM OD BLIŻY DO DALI - Okulary nie są jedyną opcją, jaką masz. Soczewki kontaktowe AIR OPTIX® plus HydraGlyde® Multifocal zapewniają wyraźne i płynne widzenie na każdy dystans: bliż, dal i odległości pośrednie.

CIESZ SIĘ DŁUGOTRWAŁYM KOMFORTEM PRZEZ CAŁY DZIEŃ, KAŻDEGO DNIA - AIR OPTIX® plus HydraGlyde® Multifocal wyróżniają się dwiema zaawansowanymi technologiami zapewniającymi komfort użytkowania.

TECHNOLOGIA SMARTSHIELD™ utrzymuje nawilżenie na powierzchni soczewki i chroni przed podrażniającymi, codziennymi zanieczyszczeniami takimi jak: kurz i osady pozostałości po kosmetykach, np. kremach tusz do rzęs

Formuła HYDRAGLYDE® MOISTURE MATRIX otacza soczewkę długotrwałym nawilżeniem dla całodziennego komfortu. Ciesz się nawilżeniem, które utrzymuje się do 16 godzin dziennie


Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
Producent
ALCON
Ilość sztuk w opakowaniu
3
Moc-
-10,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Addycja-
LO, MED, HI
Krzywizna-
8.6
Średnica
14.2
Uwodnienie
33%
Producent.
ALCON
Materiał
Lotrafilcon B
Rodzaj
Dzienne i przedłużone do 6 nocy
Marka
AIR OPTIX